אוסף ראשי ממשלת ישראל
קרן אהרוני לאמנות ומנהיגות
צור קשר   |   English

אוסף ראשי ממשלת ישראל

קרן אהרוני
עמוס אהרוני

אודות אוסף ראשי ממשלת ישראל

 

אוסף ראשי ממשלת ישראל הינו אוסף אמנות ייחודי המאגד יצירות של אמנים ידועים המתארות את ראשי הממשלה בישראל. האוסף נוסד ע"י עמוס אהרוני במטרה להוקיר ולהצדיע למנהיגים אשר הובילו את מדינת ישראל מאז היווסדה.


הקונספט המאחד את יצירות האמנות באוסף הינו "ראשי ממשלה ישראליים" ובהתאם האוסף מונה כיום קרוב ל- 100 רישומים ופורטרטים של מיטב אמני ישראל. אמנם, מרבית מן היצירות הינן ביקורתיות ואף נוקבות, אך בהסתכלות היסטורית ניתן להתייחס לאוסף כמיצג המתעד את הדינאמיקה הפוליטית בישראל ומלווה את התפתחות המנהיגות הפוליטית מקום המדינה ועד היום.


קרן אהרוני לאמנות ומנהיגות פועלת להרחבת מאגר היצירות באוסף ראשי ממשלת ישראל ומעודדת אמנים צעירים לנקוט עמדה ולתעד את המנהיגות הנוכחית, בזמן אמת, בהתאם לעוצמת האירועים והרגשות המלווים את הפוליטיקה הישראלית בימינו.

 

כאמור, אוסף ראשי ממשלת ישראל מהווה אמצעי לשימור המורשת של מנהיגות ישראלית ומביע רגשות הערכה והוקרה כלפי ראשי הממשלה שהנהיגו את המדינה. הביטוי הפומבי של האוסף באתר politicart מייצג ערכים ואידיאליים הקוראים להכשרת דור המשך של מנהיגים בישראל באמצעות חינוך, השקעת משאבים ושיפור התדמית של המנהיג הפוליטי בעיני הציבור.

שיתוף תכנים ושימוש בתמונות של ראשי ממשלת ישראל:


קרן אהרוני לאמנות ומנהיגות מעודדת שיתוף מידע ומוכנה לאשר הצגת תמונות מהאוסף כאמצעי תוכן וערך מוסף באתרים אחרים ברשת בתמורה לקרדיט "אוסף ראשי ממשלה" אשר ישמש קישור לעמוד הבית של האתר.


כל הזכויות לתמונות והרפרודוקציות המוצגות באתר שמורות לקרן משפהת אהרוני.