אוסף ראשי ממשלת ישראל
קרן אהרוני לאמנות ומנהיגות
צור קשר   |   English

אהוד אולמרט

דוד בן גוריון
משה שרת
לוי אשכול
גולדה מאיר
יצחק רבין
מנחם בגין
יצחק שמיר
שמעון פרס
בנימין נתניהו
אהוד ברק
אריאל שרון
אהוד אולמרט

ריכוז מאמרים וקישורים אודות אהוד אולמרט

אולמרט לא פוסל תקיפה באירן

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, העניק ראיון חג מיוחד לערוץ 2 והתייחס לסוגיות השונות כגון המתיחות בין ישראל לסוריה, התהליך המדיני עם והפלסטינים, הירי על שדרות, שלושת החטופים, ההתחמשות הגרעינית של אירן וגם על סרטן הערמונית.

 

המקור:www.news.msn.co.il

להמשך המאמר...
אולמרט ביקר במכון ויצמן לרגל יום המדע

ראש-הממשלה נפגש במכון ויצמן למדע עם מדענים צעירים מצטיינים שבחרו לחזור ולעבוד בישראל, ועם נערים המשתקמים בסיוע תוכניות לחינוך מדעי שמפעיל המכון.

 

המקור: www.hayadan.org.il

להמשך המאמר...
יומן מסע - ראש הממשלה ביפן

עם יציאתו של ראש הממשלה, אהוד אולמרט, לביקור מדיני ביפן החלטנו להעלות לאתר משרד ראש הממשלה, לראשונה, בלוג. הבלוג, אשר בכתיבתו ישתתפו אנשי לשכת ראש הממשלה, יעסוק במטרות וביעדים שהצבנו לקראת הנסיעה ובתכני הפגישות שיקיים ראש הממשלה בעת ביקורו.

 

המקור: www.pmo.gov.il

להמשך המאמר...
ראש הממשלה אהוד אולמרט בוועידת הנשיא: האתגר החשוב ביותר הניצב בפנינו הוא קביעת גבולות הקבע

ראש הממשלה אהוד אולמרט נשא נאום בוועידת הנשיא שהתקיימה בבנייני האומה. בדבריו שיבח אולמרט את הנשיא שמעון פרס על קיום הוועידה והצהיר כי פניו לקביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל וכי הממשלה נמצאת בעיצומן של שיחות עם הרשות הפלשתינית.

 

המקור: www.themarker.com

להמשך המאמר...
אולמרט: אני ר"מ לא פופולרי, אך צר לי לאכזב את מתנגדי - אני כאן כדי להנהיג

בנאום בפני מועצת קדימה אמר ראש הממשלה כי איננו מוכן לפעול לפי תכתיבי פופולריות; "נבחרתי למשך ארבע שנות כהונה ואין לי שום כוונה למעול באמון שנתן לי הבוחר", אמר, "אני עובד אצלכם, ואני מתכונן לעבוד אצלכם עוד זמן רב"; שטרית: עלינו להתייצב מאחורי אולמרט.

 

המקור: www.haaretz.co.il

להמשך המאמר...
אולמרט על הזנות: קשה לעצור את התעשייה הזו

בין חקירה, פגישה עם סולימאן וביקור בוש, התארח ראש הממשלה בוועדה למעמד האשה בכנסת. "במקום שבו מתגלגל הרבה כסף, קשה להשתלט על התהליכים", אמר בעניין המלחמה בסחר בנשים לזנות. אולמרט הראה שהוא חושב לטווח הארוך - והבטיח הגדלת התקציב לנושא ב-2009. נתוני משרד הרווחה: 10,000 עובדות בזנות.

 

המקור: www.ynet.co.il

להמשך המאמר...
ציטטות של אהוד אולמרט מתקופות שונות
להמשך המאמר...